Senior Graphic Designer

Firma: Green Parrot
Region: Warszawa
Stanowisko: Senior Graphic Designer
Kontakt: info@greenparrot.pl

Lubię działać z ludźmi, którzy potrafią samodzielnie myśleć i wytyczać kierunki zarówno swojego rozwoju jak rozwoju firmy w której pracują. Jeśli jesteś jedną z osób, które trzeba prowadzić za rękę nie aplikuj. Poszukuję kogoś, kto ceni sobie partnerskie relacje i potrafi pracować w warunkach swobody ukierunkowanej na efektywność. Wyjątkowo cenię sobie u kreatywnych podejście biznesowe, czyli takie które realizuje cele Klientów dla których pracujemy.

Poszukujemy osoby która pomoże nam tworzyć co raz lepsze koncepcje kreatywne oraz stale podnosić poziom projektów oferowanych Klientom Agencji. Osoba, którą chciałbym zatrudnić powinna charakteryzować się dużą samodzielnością oraz umiejętnością współpracy z działami New Business i Client Service.

Jeśli łączysz w sobie doskonałe umiejętności w projektowaniu, kreatywność i biznesowe podejście, to jesteś idealnym kandydatem. Aplikuj.
Szymon Paroszkiewicz
Creative Director

Obowiązki:
•    Projektowanie na potrzeby WWW
•    Projektowanie kreacji reklamowej online
•    Projektowanie key visuals na potrzeby przetargów
•    Projektowanie aplikacji i innych produktów cyfrowych
•    Opracowywanie kreatywnych rozwiązań i przygotowywanie prezentacji dla Klientów Agencji
•    Projektowanie na potrzeby social media

Wymagania:
•    Min. 3 lata doświadczenia agencyjnego na stanowisku Graphic Designer lub wyższym
•    Wykształcenie wyższe w kierunku projektowania
•    Ekspercka znajomość narzędzi do projektowania Adobe
•    Znajomość narzędzi do prototypowania (np. Axure, Balsamiq, etc.)
•    Znajomość dobrych praktyk UI/UX
•    Znajomość standardów technicznych projektowania bannerów i kreacji reklamowej
•    Doskonała znajomość typografii
•    Umiejętność komunikowania swoich pomysłów poprzez makiety i szkice
•    Samodzielność  w działaniu
•    Bardzo wysoka potrzeba samorozwoju i uczenia się
•    Angielski na poziomie minimum upper intermediate

Oferujemy:
•    Praca z ludźmi którzy spełniają oczekiwania jakie zarysowano w liście powyżej
•    Słuszne wynagrodzenie
•    Praca w firmie zbudowanej wokół wartości: efektywności, innowacyjności, otwartości i szczerości
•    Duże możliwości rozwoju