SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wezwania do bojkotu piwa Żywiec po solidarności dla LGBT na Męskim Graniu. „To był manifest artystów, a nie marki samej w sobie”

Podczas sobotniego koncertu Męskie Granie sponsorowanego przez Grupę Żywiec artyści wyrazili swoje poparcie dla społeczności LGBT m.in. poprzez tęczowe flagi na scenie. W internecie pojawiły się z tego powodu wezwania do bojkotu piw produkowanych przez browar. Zdaniem ekspertów od wizerunku Żywiec nie ma powodów do niepokoju, bo nie była to wpadka, a manifest zgodny z wartościami marki.

Dołącz do dyskusji: Wezwania do bojkotu piwa Żywiec po solidarności dla LGBT na Męskim Graniu. „To był manifest artystów, a nie marki samej w sobie”

157 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zx
Żywiec to był do 1994 roku czyli do zakupu przez Heinekena, od tamtego czasu to po prostu masówka Heinekena taka sama w Polsce Holandii i gdziekolwiek indziej.

Przepracowałem w tej firmie blisko 20 lat - trzeba być kompletnym dyletantem bez krzty pojęcia o czym się mówi, żeby wygłaszać takie kocopoły. Szkoda nawet czasu na argumentowanie. Jak Pan poda choć jeden merytoryczny argument, co takiego było w marce lepszego w 1994 roku niż później chętnie odpowiem. Przypominam też, że produkt z Tańczącą Parą powstał w okresie ciężkiej komuny i pomimo, że już wtedy był niezłym produktem to przy dzisiejszej technologii (dzięki doskonałemu prowadzeniu Browaru przez aktualnych właścicieli) jest produktem na najwyższym światowym poziomie. Nawet Heineken warzony w Żywcu (a waży się go poza Holandią tylko w kilku miejscach na świecie - to też o czymś świadczy) , uznawany był kilkukrotnie w wewnętrznych rankingach Grupy Heineken jako produkt lepszy niż warzony oryginalnie w Holandii. Warto , coś wiedzieć zanim się opiniuje ikony. Serdecznie pozdrawiam,


Koncernowe szczyny i tyle. Typowa masówka.


Ludzie chcą masówkę. Piwo powinno być powtarzalne i w miarę tanie. Aby było niepowtarzalne tzn. każda skrzynka browaru inaczej smakuje, a cena 9 zł za butelkę - bardzo proszę. Ale wtedy takie osoby jak ty by kwiczały że korporacje chcą milionów za piwo a każde piwo jest inne w smaku.
odpowiedź
User
POL
ŻYWIEC to był do 1994r tera to są szczyny cioci Lucyny.
odpowiedź
User
Krzysztof
Żywiec to był do 1994 roku czyli do zakupu przez Heinekena, od tamtego czasu to po prostu masówka Heinekena taka sama w Polsce Holandii i gdziekolwiek indziej.

(...) Nawet Heineken warzony w Żywcu (a waży się go poza Holandią tylko w kilku miejscach na świecie - to też o czymś świadczy) , uznawany był kilkukrotnie w wewnętrznych rankingach Grupy Heineken jako produkt lepszy niż warzony oryginalnie w Holandii. Warto , coś wiedzieć zanim się opiniuje ikony. Serdecznie pozdrawiam,


Akurat wyprodukować (bo przecież nie uwarzyć) cokolwiek lepszego niż oryginalny Heineken to żadna sztuka. Heinekena powinni sprzedawać w wersji instant, do zalania w domu schłodzoną wodą mineralną - konsument sam mógłby decydować o "jakości" napoju poprzez dobór marki wody i stopnia nasycenia CO2. Żywiec w takiej wersji, zalany Pisowianką, mógłby podejść nawet prawactwu.
odpowiedź