SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Kowalczewski za Wiktora Świetlika dyrektorem Trójki

Tomasz Kowalczewski, dotychczasowy wicedyrektor Trójki Polskiego Radia będzie pełnić obowiązki jej szefa po rezygnacji Wiktora Świetlika - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Nie miał wpływu na linię polityczną anteny - komentują jedni rozmówcy. - Doszczętnie zniszczył Trójkę - oceniają inni.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Kowalczewski za Wiktora Świetlika dyrektorem Trójki

82 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
GREG
Jest takie drzewo. Blisko Trójki. Jak się rozpędzisz i palniesz głową, może się opamiętasz. Będziesz nadal oszołomiony bliskością stacji radiowej. I nie nazywaj jej Trójką.
odpowiedź
User
SŁUCHACZ
cz.4 Żeby zauważyć wyjątkowość i radiowy talent tego dziennikarza, proszę odsłuchać chociażby ZDZ3 z dnia 31.08. 2018 i porównać nadane wtedy 4 dziennikarskie relacje. Tego dnia w 4 różne miejsca w Polsce - Westerplatte, Tczew, Wieluń i Gliwice- zostało wysłanych 4 dziennikarzy Trójki. Tematem relacji było : "Gdzie rozpoczęła się druga wojna światowa ?" Red. M.Pośpiech został wysłany do Gliwic.


Pańskie uwielbienie dla skądinąd zacnego red. Pośpiecha graniczy ze stalkingiem;).


Dziękuję za miłe słowa.

Innego młodego wyróżniającego się i równie kreatywnego redaktora w Trójce jak dotąd nie zauważam, więc z oczywistych powodów nasłuch i swoją sympatię ogniskuję na red. Pośpiechu. Dlatego liczę na zrozumienie mojego uwielbienia graniczącego ze stalkingiem;)
odpowiedź
User
PiSarro
Każda stacja tv czy też radiowa ma lub powinna mieć osobowości antenowe,które przyciągają słuchaczy/widzów. Wymieniani tu najczęściej Mann, Niedźwiedzki, Kaczkowski ("ograniczony" do 45 minut tygodniowo) takimi byli przez lat. I nadal są, ale dla coraz mniejszej grupy słuchaczy - kwestia metryki i statusu wykształcenia. Metz wiadomo - musi kombinować z gigantami rynku i od lat tak robi. Co do jednostronnego upolitycznienia, to niestety fakt. Większości rozmów przed 18 nie da się słuchać, a redaktor Paweł L. to legitymację partii rządzącej wnosi do studia o 8.15.


Ludzie (a może ciągle jeden i ten sam człowieku), co wy chcecie od Metza? Jakiej muzyki brakuje w Trójce, techno, disco polo? A może concept albumów w playliście dla jadących do- i z pracy? No i pokażcie drugą stację z tyloma autorskimi audycjami. A że nie wszyscy lubią wszystko - zwykła rzecz! Takie wypowiedzi to próba zwekslowania na boczny tor dyskusji o przyczynach upadku słuchalności. A przyczyna jest oczywista - PiS!


Nie wiem jak inni, ale ja chcę mniej sieczki polskiej i anglojęzycznej, którą "okrasza" antenę w ramach współpracy z gigantami wydającymi ten chłam. I nie mieszam tego problemu z serwilizmem politycznym części dziennikarzy "nie muzycznych".


Więc czego Koleżanka/Kolega chce? I o jakiej porze? I żeby było to coś, czego zechce słuchać ktoś jeszcze poza nami dwoma. No a sieczka to jest w eremefach, łatwo porównać.
odpowiedź